O mnie

To ja.

Nie muszę Ci się już chyba, drogi Czytelniku, przedstawiać. Wszystko, co ważne dla utworzenia sobie mojego portretu w Twojej głowie zostało już zapewne podane w tej, czy innej notce. Skoro jednak tu zawitałeś, podzielę się z Tobą czymś jeszcze :)

Na co dzień studiuję kierunki kulturolubne, fascynuję się coraz modniejszym nurtem ludolubnym (wiocha, Perun i oberki), gram w planszówki, czytam fantastykę, śpiewam, tańczę, podróżuję i szukam poklasku :)

Blogowałam początkowo z frustracji życiem społecznym, teraz - gdy odkryłam, że zauważam i zapamiętuję rzeczy, na które normalnie nie zwróciłabym uwagi (nawet jeśli nie publikuję ich później tutaj), prowadzenie bloga sprawia mi tym większą frajdę. 

Od długiego czasu zabieram się za ogarnięcie linków, ale póki co jeszcze mi się to nie udało. Tak, czy inaczej - cokolwiek by się tam nie znalazło - polecam, lubię, odwiedzam i zachęcam do odwiedzenia.
Powoli kończą mi się pomysły na tę autoprezentację. Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub inne sprawy, którymi chciałbyś się ze mną podzielić, napisz do mnie: ceress@gazeta.pl

Pozdrowionka :)

Zostało jeszcze trochę miejsca na stronie, więc, żeby było estetycznie, wrzucę piosenkę, którą czynię mottem tego bloga!