Blog > Komentarze do wpisu

Facebook - status w związku


Jaki porządny obywatel wyświetliłby w swoim statusie wiadomość " (...) jest w skomplikowanym związku". Co to do cholery znaczy "skomplikowany związek"?

Nie wiem, czy od reguł, które podam istnieją jakieś wyjątki (prawdopodobnie tak). Poniżej podaję wykaz przykładów z mojego facebookowego życia.

Kobieta: w skomplikowanym związku albo daje dupy i ma poczucie winy, albo daje dupy i takiego poczucia nie ma. Tak czy inaczej to trochę niesmaczne, gdy taka wychodzi na facebookową agorę i przyznaje "słuchajcie! lubię robić to na imprezach!"/ "on jeszcze nie jest zdecydowany ... ale jesteśmy na dobrej drodze (jeśli wiecie, co mam na myśli ;) )"/ "nie radzę sobie z moim chłopem. Nie potrafię ostatecznie przerwać tej chorej sytuacji".

Mężczyzna: "sypiamy razem z Aśką ... no ale z Kaśką też ... dam 'skomplikowany' status, to żadna nie będzie mnie naciskać"/ "jestem niezdecydowaną/ uległą męską cipą"/ inne powody, które mi się nie mieszą w głowie ;)

Taki ekshibicjonizm nie wyjdzie nikomu na dobre, jak sądzę. Ja rozumiem błędy młodości, niezdecydowanie, różne światopoglądy ... ale żeby tak od razu skakać do ludzi z wiadomością "właśnie owdowiałam! klikać "lubię to"!" Dobrze stwierdził T., że pojawienie się fejsbuka zwiastuje upadek cywilizacji zachodniej -_- A przynajmniej schyłek moralności do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni.

poniedziałek, 27 września 2010, ceress

Polecane wpisy

  • Do It Yourself

    W Mostarze, widząc na wystawach wszystkie te piękne, kolorowe sukienki, moja bardzo głęboko ukryta kobiecość zapragnęła pozbyć się ufajdanych, podartych dżinsów

  • Przemarsz Rosjan - prasówka

    NOWY EKRAN pisze o dwóch osobliwych plakatach wywieszonych przed marszem we Wrocławiu i w Warszawie. Ambiwalentne nastroje Polaków wyglądały następująco: Co do

  • Sprawa Debbie Schlussel

    Po wpadce Obamy przyszedł czas na łańcuszek cięższej artylerii. Po takim wpisie na kwejku hordy Polaków wklepało na fejsbuka nazwę jej strony i wypowiedziało mn

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Gość, *.net133.okay.pl
2010/09/28 12:03:30
Słuszna notka.
-
Gość: Borek, *.slowianka.ds.uni.wroc.pl
2010/10/23 22:12:17
Wow, ileż prawdy w tak niewielu słowach. Moim skromnym zdaniem powinni palić na stosie ludzi, który ustawiają "To skomplikowane" jako status związku. Ja się pytam: kto to w ogóle wymyślił i pod wpływem jakich środków się znajdował.
-
Gość: tomasz, *.net133.okay.pl
2010/10/24 10:32:48
facebook po prostu obnażył głupotę ludzi i pokazał, że zdecydowana większość z nich nadaje się na zmielenie
-
Gość: ferdek, *.star.net.pl
2010/12/25 10:01:35
lansować się można na rzeczy które się fizjologom nie śniły.